Тренер Вересу Олег Шандрук відреагував на результат матчу з Минаєм в УПЛ

Виконувач обов’язків головного тренера Вересу Олег Шандрук високо оцінив значення перемоги над Минаєм (3:1) у 27-му турі УПЛ для команди у боротьбі за виживання.

Ця перемога для нас дуже важлива. Ми розуміли, що це один із ключових матчів сезону. Вдалий результат сьогодні залишав нам більше шансів на позитивний підсумок боротьби за місце в УПЛ,” – заявив Шандрук.

Наставник Вересу розповів, що швидкий пропущений гол на 5-й хвилині став шоком для команди, однак футболісти змогли оговтатися і перехопити ініціативу.

Пропущений гол був для нас шоком. Але хлопці – молодці. Вони одразу взялися за справу і почали виправляти ситуацію,” – додав Шандрук.

Олег Шандрук також високо оцінив внесок спортивного директора Юрія Габовди, який завжди долучається до обговорень тактики під час перерв.

Рівненський клуб після перемоги над Минаєм піднявся на 14-е місце в УПЛ, випереджаючи Металіст 1925 на одне очко. У наступному турі Верес зіграє проти Зорі.