Головний тренер Жирони дуже сміливо висловився щодо майбутнього Циганкова і Довбика

Головний тренер іспанської Жирони Мічел налаштований зберегти кістяк своєї команди, включаючи українських гравців Віктора Циганкова та Артема Довбика, перед стартом у Лізі чемпіонів наступного сезону.

За словами наставника Жирони, він також розраховує, що капітан команди Алейш залишиться незважаючи на можливий інтерес з боку Барселони.

Я думаю, що українці залишаться, тому що у них є контракти. Сподіваюся, що Савіньйо теж буде з ними. Він найкращий гравець, який у мене коли-небудь був. Не пригадую, кому він належить, Труа чи Ман Сіті, але точно знаю, що це наш гравець.

Алейш може перейти Барселону? Ні-ні-ні. У нього, як і в українців, є контракт, і я сподіваюся, що він продовжить виступати у Жироні“, – заявив Мічел в інтерв’ю виданню Diario Sport.

Нагадаємо, що угода Віктора Циганкова з Жироною розрахована до літа 2027 року, тоді як контракт Артема Довбика завершується на рік пізніше – влітку 2028-го.

Таким чином, керівництво каталонського клубу налаштоване зберегти лідерів команди, з якими пов’язуються амбітні плани виступу в єврокубках у наступному сезоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *