Баварія – Реал Мадрид: Карло Анчелотті відреагував на результат матчу Ліги чемпіонів

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті підбив підсумки нічиєї 2:2 з Баварією у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

Італійський фахівець визнав, що його команді бракувало оптимальної інтенсивності протягом зустрічі.

У першому таймі нам довелося захищатись, але ми робили це без потрібної інтенсивності. У другому таймі вони вийшли вперед, але тоді ми стали пресингувати краще“, – розповів Анчелотті.

Утім, італієць був задоволений контролем над м’ячем завдяки Тоні Кроосу, якого він високо оцінив. Саме Кроос асистував Вінісіусу при відкритті рахунку “фантастичним пасом”.

Завдяки Кроосу ми добре володіли м’ячем, і Баварія насправді не надто тиснула на нас. Кроос добре грав протягом усього матчу“, – додав Анчелотті.

Наприкінці поєдинку Родріго заробив пенальті, а Вінісіус встановив остаточний рахунок 2:2. Відтепер Реал у вигідному становищі перед матчем-відповіддю 8 травня в Мадриді.

Зараз ми знаходимося у відмінному становищі і в чемпіонаті Іспанії, і в цьому півфіналі теж. Тепер ми повинні віддати всі сили, щоб потрапити на Вемблі“, – наголосив Анчелотті.