Феноменальний гол Марлона: Шахтар розтрощив Чорноморець у матчі УПЛ (Відео)

1 травня донецький Шахтар впевнено розібрався з одеським Чорноморцем у перенесеному матчі 12-го туру українській Прем’єр-ліги. В номінально домашньому матчі для “гірників” переможцями стали господарі з розгромним рахунком 4:1.

Головним героєм поєдинку став бразильський захисник Шахтар Марлон Гомес, який відзначився хет-триком ще в першому таймі. Єдиним втіхою для моряків став гол Бадібанги на 12-й хвилині.

У другій половині зустрічі підопічні Маріно Пушича додали ще один м’яч після вдалих замін. Асист віддав Траоре, а відзначитися вдалося Шведу.

“Чорноморець” – “Шахтар” 1:4

Голи: Бадібанга (12) – Марлон (3, 16, 41), Швед (65)

Попередження: Васильєв (40), Шпорн (52), Бондар (77), Матвієнко (88)

“Чорноморець”: Варакута, Салюк (Ієде, 76), Єрмаков, Путря (Альваренга, 78), Васильєв, Шпорн, Бойчук (Гомес, 67), Штогрін (Гучек, 46), Брагару, Бадібанга, Авагімян (Кузик, 67)

“Шахтар”: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Криськів, Марлон (Степаненко, 63), Судаков, Зубков (Егіналду, 63), Кевін (Швед ,63), Сікан (Траоре, 63)

Відео голів:

Супергол Марлона:

Завдяки перемозі Шахтар впевнено лідирує в турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи найближчого переслідувача Динамо на 7 очок. Чорноморець наразі йде на 10-му місці.

Наступний матч між донеччанами та одеситами у рамках чемпіонату відбудеться вже 5 травня. А кияни сьогодні зіграють свій перенесений поєдинок проти Вереса.