Баварія – Реал Мадрид: Томас Тухель поділився думкою про результат матчу Ліги чемпіонів

Головний тренер “БаваріїТомас Тухель підбив підсумки першого півфінального матчу Ліги чемпіонів проти мадридського “Реалу“, який завершився внічию 2:2.

Ми почали дуже добре і могли повести в рахунку вже з першої хвилини. Потім ми перестали дотримуватись нашого плану на гру. Пропустили гол, і ситуація ускладнилася. У другому таймі стало краще, ми проявили більше рішучості“, – розповів Тухель.

Німецький наставник визнав, що “Баварія” мала кілька нагод для того, щоб захопити перевагу у більш переконливий спосіб.

Ми вели з рахунком 2:1 і все одно мали багато моментів – потрібно було забивати третій гол. Дивне відчуття. Вони перетворили два моменти на два голи“, – додав Тухель.

Усі найцікавіші новини футболу та відео голів оперативно в нашому Телеграм-каналі!

Незважаючи на нічийний результат, Томас Тухель впевнений, що двобій за путівку до фіналу на “Вемблі” досі повністю відкритий.

Тепер ситуація гранично ясна. Перемога в Мадриді та вихід на Вемблі. Для мене це протистояння все ще з шансами 50 на 50. Подивимося, що буде далі“, – резюмував наставник мюнхенців.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів “Реал” – “Баварія” відбудеться 8 травня в Мадриді.