Юрій Коваль прокоментував результат матчу Зорі проти Колоса в УПЛ

Головний тренер “Зорі” Юрій Коваль прокоментував важливу перемогу над “Колосом” (1:0) у перенесеному матчі 15-го туру Української Прем’єр-ліги.

Були кадрові проблеми перед цією грою, але футболісти, які до того не грали, зіграли на користь команди дуже пристойно“, – зазначив Коваль.

Наставник луганців підкреслив важливість здобутого результату в догрівці пропущеного матчу. “Складно перегравати чи догравати такі зустрічі, адже порушується тижневий цикл і потрібна глибина складу“.

Ми проаналізували зміни в тактиці після зміни тренера в “Колосі” і зробили відповідні висновки. Приємно, що наш план спрацював – це заслуга тренерського штабу і футболістів“, – додав Коваль.

За його словами, перемога дозволить “Зорі” готуватись до наступних матчів “не спокійно, але із запасом міцності”.

Єдиний гол у матчі на 24-й хвилині забив Едуардо Герреро. Після перерви “Колос” намагався відігратися, але не зумів збити суперника з курсу.

Здобувши три очки, “Зоря” піднялася на 8-е місце в турнірній таблиці УПЛ. Наступний поєдинок команда Коваля проведе 13 травня проти “Вереса”.