Хет-трик Довбика і дубль Циганкова – в огляді феєричного матчу Жирона – Гранада (Відео)

У заключному турі іспанської Прімери “Жирона” на домашньому полі розгромила “Гранаду” з нищівним рахунком 7:0. Головними героями поєдинку стали українські легіонери каталонського клубу Артем Довбик та Віктор Циганков.

Циганков відкрив рахунок, віддавши результативну передачу на Еріка Гарсію після розіграшу кутового. А потім сам вразив ворота суперника, замкнувши швидку атаку ударом з близької відстані.

Довбик ж завершив першу половину гри, реалізувавши пенальті й довівши рахунок до розгромного 3:0. Після перерви Циганков оформив дубль після асисту Савіо, а згодом поступився місцем на полі Крістіану Стуані.

Після вилучення гравця “Гранади” Факундо Пельїстрі господарі продовжили громити суперника. Довбик ідеально виконав вихід сам на сам з воротарем після передачі Стуані.

Через три хвилини українець віддячив уругвайцю гольовою передачею, а на останній хвилині матчу реалізував другий пенальті у грі. Загалом на рахунку Довбика 24 забиті м’ячі, що дозволило йому стати найкращим бомбардиром Прімери сезону 2023/24.

“Жирона” – “Гранада” 7:0

Голи: Ерік Гарсія 30, Циганков 33, Довбик 44 (пен.), Циганков 54, Довбик 75, Стуані 78, Довбик 90 (пен.)

Жирона“: Гассаніга – Ерік Гарсія, Лопес (Коуту 50), Блінд, Мігель (Мартінес 65) – Мартін, Алеїш Гарсія, Еррера (Торре 50) – Циганков (Стуані 56), Довбик, Порту (Савіо 50)

Гранада“: Мартінес – Мауасса (Брау 60), Торренте (Мендес 72), Рубіо, Санчес (Саєнс 72) – Гумбау, Алонсо – Роделас (Кальєохон 46), Вільяр (Піантковський 46), Пеллістрі – Бойє

Попередження: Лопес 32, Порту 45+4, Ерік Гарсія 82 – Алонсо 36, Пеллістрі 39, Санчес 43, Пеллістрі 61, Кальєхон 62

Вилучення: Пеллістрі 61

Огляд матчу:

Завдяки розгрому “Жирона” посіла третє підсумкове місце у чемпіонаті з 81 очком, тоді як “Гранада” із 21 балом залишилася передостанньою та вилетіла до Сегунди.