Маріно Пушич підбив підсумки сезону для Шахтаря

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич підбив підсумки перемоги над Ворсклою (2:1) у фіналі Кубка України та всього сезону.

За його словами, здобути “золотий дубль” було його мрією в донецькому клубі.

“Я дуже задоволений, це неймовірні емоції. Моєю футбольною мрією в Шахтарі було оформити “золотий дубль”, що ми й зробили. Також у мене є мрія продовжувати цю працю”, – заявив Пушич.

Хорватський фахівець подякував гравцям за гарний сезон та зусилля, докладені для перемог у обох турнірах.

“На жаль, Георгій Судаков отримав пошкодження на останньому тренуванні. Але це не серйозна травма, він буде готовий зіграти на Євро”, – повідомив Пушич про стан одного із лідерів команди.

Розповідаючи про сам фінал, тренер зазначив, що Ворскла його не здивувала, оскільки команди вже зустрічалися в чемпіонаті. Гра була рівною в першому таймі, але після перерви Шахтар забив двічі.

Нагадаємо, після здобуття “золотого дублю” у складі Шахтаря залишилися два матчі чемпіонату – з Дніпром-1 та Поліссям.