Феноменальний камбек: Ліверпуль і Астон Вілла видали божевільний матч з 6 голами (Відео)

Ліверпуль” на виїзді розгубив перевагу у три голи та зіграв внічию з “Астон Віллою” 3:3 у 37-му турі Англійської Прем’єр-ліги.

“Червоні” повели 3:0 після автоголу Еміліано Мартінеса на 2-й хвилині, голу Коді Гакпо на 23-й та Джарелла Кванси на початку другого тайму. Однак наприкінці матчу Джон Дуран, який вийшов на заміну, зробив дубль і допоміг “Віллі” зрівняти рахунок.

“Астон Вілла” – “Ліверпуль” 3:3

Голи: Тілеманс (12), Дуран (85, 88) — Мартінес (2, автогол), Ґакпо (23), Куанса (48)

Астон Вілла“: Мартінес — Конса, Карлос, Торрес, Дінь — Тілеманс (Дзаньйоло, 65 / Дуран, 79), Луїз (Чамберс, 80) — Бейлі, Макґінн, Діабі — Уоткінс

Ліверпуль“: Аліссон — Александер-Арнолд, Куанса, ван Дейк, Ґомес — Елліотт (Ґравенберх, 76), Ендо (Собослай, 76), Мак Аллістер — Салах, Ґакпо (Нуньєс, 75), Діас (Джонс, 76)

Попередження: Макґінн (70) — Елліотт (38)

Огляд матчу:

Цей результат дозволив “Ліверпулю” достроково зайняти третє місце в АПЛ. “Астон Вілла” йде четвертою, випереджаючи “Тоттенгем” на 5 очок при грі більше.

У наступному турі 19 травня “Ліверпуль” прийме “Вулвергемптон”, а “Астон Вілла” на виїзді зіграє проти “Крістал Пелес”.