УПЛ: Минай вирвав перемогу над Ворсклою у фантастичній грі з 5 голами (Відео)

11 травня Ворскла несподівано поступилася Минаю у домашньому матчі 28-го туру Української Прем’єр-ліги, програвши з рахунком 2:3.

Полтавці розпочали гру бадьоро і до 53-ї хвилини встигли захопити перевагу в два м’ячі після голів Євгена Павлюка та Антона Глущенка. Однак після перерви, під час якої матч доводилося зупиняти через повітряну тривогу, ініціативу перехопив Минай.

Спершу Артур Ременяк відновив інтригу, а згодом сам Павлюк нерозраховано скинув м’яч у свої ворота, зрівнявши рахунок. Під завісу зустрічі Ворскла не реалізувала пенальті, тоді як гості свій шанс з одинадцятиметрової відмітки використали, здобувши вольову перемогу 3:2.

«Ворскла» – «Минай» – 2:3

Голи: Павлюк (36), Глущенко (55) – Ременяк (68, 78), Вітенчук (90+11, з пенальті)

«Ворскла»: Ісенко – Бацула, Пердута, Крупський, Павлюк – Сіссоко, Глущенко, Скляр (Челядін, 57) – Кане, Мякушко – Степанюк

«Минай»: Кемкін – Скиба (Семотюк, 62), Чуєв, Дмитрук – Прокопчук, Вакула (Корнійчук, 90), Петько, Вітенчук – Кораблін (Гунічев, 46), Ременяк – Устименко (Попов, 90)

Феліпе на 90+3 та 90+6 хвилинах не реалізував пенальті.

Попередження: Степанюк (28), Челядін (63) – Петько (3), Скиба (35)

Відео голів:

Після цього невдалого матчу Ворскла з 30 очками опустилася на 9 місце в турнірній таблиці УПЛ. Минай же, набравши 23 бали, піднявся на 15-у сходинку.

У наступному турі 19 травня Ворскла прийматиме на своєму полі Оболонь, а Минай вдома зіграє проти Колоса.