Оголошено імена найкращих тренера і гравця за підсумками 27-го туру УПЛ

Українська Прем’єр-ліга назвала найкращих гравця та тренера за підсумками 27 туру чемпіонату. У футболістів переміг вінгер Динамо Андрій Ярмоленко, тоді як у тренерській номінації перемогу здобув Олег Шандрук з Вересу.

Ярмоленко відзначився голом у розгромній перемозі киян над Колосом (5:0). Досвідчений форвард провів на полі увесь матч та заявив, що поки не планує завершувати кар’єру.

Що ж до Шандрука, то він був визнаний найкращим тренером туру за вольову перемогу Вересу над Минаєм (3:1). Команда рівнян пропустила швидкий гол, але змогла відігратися до перерви, а в другому таймі забила ще двічі.

Завдяки цьому успіху Верес перервав чотириматчеву безвиграшну серію та піднявся на 14 місце в турнірній таблиці, залишивши зону прямого вильоту до Першої ліги.

Натомість Динамо йде другим, відстаючи від Шахтаря на 4 очки. Найближчої суботи, 11 травня, команди зійдуться у львівському протистоянні лідерів чемпіонату.

Наступним суперником Вересу стане Зоря, а Динамо згодом зіграє проти Вуглика і Олександрії у боротьбі за “срібло” УПЛ.