Головна » “Хотіла б мати при собі пістолет”: Даяна Ястремська висловилася про свої матчі з росіянками

“Хотіла б мати при собі пістолет”: Даяна Ястремська висловилася про свої матчі з росіянками

Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA №106) емоційно висловилася про рішення WTA дозволити росіянам брати участь у міжнародних змаганнях.

Хто найбільше потребує нагадування, що війна триває, так це WTA. Вони першими забули, що йде війна. Найбільше мене дратує їхня позиція з приводу дозволу російським тенісисткам брати участь у турнірах. Теніс – один із небагатьох видів спорту, де така ситуація. І це доводить мене до відчаю. Тим більше, що деякі росіяни навіть не приховують свою підтримку агресії проти України. Було стільки разів, коли я повідомляла WTA, що росіянка публічно підтримує Путіна. Обіцяли подивитися, але нічого – мовчання“, – сказала Ястремська.

23-річна українка наголосила, що місія спорту – об’єднувати людей, але вона не буде мовчати і продовжить боротися за відсторонення росіян від міжнародних турнірів.

Що ми відчуваємо, коли нам доводиться грати з росіянками? Уявіть собі, що на вас напали і вам доводиться виходити на корт із представником цієї країни. Що б ви відчували, знаючи, що у вашій країні загинуло багато людей? В Україні відбувається геноцид, і це несправедливо, що ми повинні продовжувати з ними грати. Якщо я граю проти росіянок, то я думаю про те, що хотіла б мати при собі пістолет“, – додала Ястремська на пресконференції у Вільнюсі.

Нагадаємо, що у липні Ястремська емоційно відреагувала на обстріл рідної для неї Одеси російською армією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *