Форвард збірної Боснії і Герцеговини Ермедін Деміровіч прокоментував поразку від України

Форвард збірної Боснії і Герцеговини Ермедін Деміровіч прокоментував поразку 1:2 від України в півфіналі плей-офф відбору на Євро-2024 (21 березня):

«Я досі збиралася з силами, щоб зізнатися спочатку собі, а потім і всім іншим, що в нас нічого не вийшло, незважаючи на те, як ми хотіли досягти успіху. Усі ці дні в мене було таке відчуття, що цієї прикрої поразки не сталося. Поки я не вимовив це вголос. На жаль, вона справді сталася, і дуже болісним чином.

Ми не поїдемо на такий бажаний чемпіонат Європи. Для мене це особливо складно, тому що це Євро проводитиметься в Німеччині – країні, де я сам граю за «Аугсбург». І сам я, і кожен у нашій команді віддали в матчі з Україною все, що могли. Але іноді до цього потрібно трохи удачі, а її в нас цього дня точно не було!

У моїх думках чергуються смуток і розпач, бо мені шкода, що ми не ощасливили наш народ, що нам не вдалося втримати перемогу і відсвяткувати успіх разом з уболівальниками. У всьому цьому розпачі мене втішає одне: ми показали, що ми можемо, що ми знаємо, чого ми хочемо. І за підтримки вболівальників, я вірю, у нас все вийде».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *