Головна » Юрген Клопп прокоментував перемогу Ліверпуля у 16-му турі АПЛ

Юрген Клопп прокоментував перемогу Ліверпуля у 16-му турі АПЛ

Новини футболу

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп висловився про матч 16-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому його команда на виїзді здобула вольову перемогу над “Крістал Пелас” – 2:1.

«Нам сьогодні пощастило, але я щасливий. Якщо команда перемагає лише тоді, коли грає добре, то вона не має шансів на успіх.

Так, сьогодні ми провели не найкращий матч. Протягом 76 хвилин ми грали погано, але червона картка суперника нам дуже допомогла. Ось чому я говорю, що нам пощастило. Однак за останні 20 хвилин гри ми заслужили на перемогу. До цього ми не заслуговували нічого», – наводить слова Клоппа ESPN.

На даний момент “Ліверпуль” очолює турнірну таблицю чемпіонату Англії, набравши 37 очок після 16 турів. Свій наступний матч мерсисайдці проведуть у четвер, 14 грудня. Команда Клоппа на виїзді зустрінеться з бельгійським “Юніоном” у рамках 6-го туру групового раунду Ліги Європи. Початок гри – о 20:45 мск.