Наставник збірної Португалії відреагував на результат матчу проти Словенії на Євро-2024

Головний тренер збірної Португалії Роберто Мартінес висловив своє захоплення грою воротаря Діогу Кошти після перемоги над Словенією у 1/8 фіналу Євро-2024. Матч завершився нульовою нічиєю в основний та додатковий час, а в серії пенальті португальці здобули перемогу з рахунком 3:0.

Мартінес назвав Кошту “таємною зброєю” Португалії та “найпотаємнішим діамантом європейського футболу”. Тренер відзначив високий рівень гри воротаря протягом усього матчу та особливо в серії пенальті:

“Сьогодні він вийшов на інший рівень: він був неймовірний при виході один на один, а після цього у нього вистачило концентрації уваги та майстерності, щоб один за одним відбити три удари в серії пенальті. Ми повинні дуже ним пишатися,” – заявив Мартінес.

Діогу Кошта встановив два рекорди чемпіонатів Європи:
1. Став першим воротарем, який відбив три пенальті у післяматчевій серії.
2. Став першим голкіпером на Євро, який не пропустив за весь матч, що тривав 120 хвилин плюс серію пенальті.

Наступним суперником Португалії у чвертьфіналі стане збірна Франції. Матч відбудеться 5 липня в Гамбурзі, початок зустрічі о 22:00 за місцевим часом.