Головна » Рекордсмен Гаррі Кейн виводить Баварію на перше місце в Бундеслізі

Рекордсмен Гаррі Кейн виводить Баварію на перше місце в Бундеслізі

Гаррі Кейн

Капітан збірної Англії Гаррі Кейн знову забив гол, а мюнхенська “Баварія” виграла у “Кельна” і піднялася на перше місце у таблиці німецької Бундесліги.

Гол Кейна став його 18-м голом у 12 матчах ліги, а також він став першим англійцем, який забив 18 голів у сезоні Бундесліги.

Він забив зблизька на 20-й хвилині після того, як удар Еріка Максима Шупо-Мотинга був вибитий з лінії.

Ця перемога дозволила “Баварії” на одне очко випередити “Байєр” із Леверкузена, який у суботу зіграє свій матч цього туру. Леверкузен, єдина непереможна команда у найвищому дивізіоні Німеччини, поверне собі перше місце, якщо переможе бременський “Вердер”.

Матч “Баварії” став їх першим матчем проти “Кельна” після перемоги над ними з рахунком 2:1 у травні, коли Джамаль Мусіала забив переможний гол на останній хвилині і обіграв дортмундську “Боруссію” і завоював титул. Дортмунд став би чемпіоном уперше з сезону 2011-12, якби обіграв Майнц, але натомість зіграв внічию 2-2.

З того часу “Баварія” підписала Кейна з “Тоттенхема” за 86,4 мільйона фунтів стерлінгів і вони претендують на 12-й поспіль титул чемпіона Бундесліги.

У матчі з “Кельном” Кейн був у центрі найкращих моментів “Баварії”, і вони майже вирвалися вперед, коли його передача знайшла Лероя Сане, але колишній нападник “Манчестер Сіті” не зміг перекинути м’яч над голкіпером господарів Марвіном Швабе.

Але “Баварії” не довелося довго чекати, перш ніж вийти вперед.

Сане відпасував Шупо-Мотингу, той прорвався усередину штрафного майданчика, і Жюліан Шабо відбив удар з лінії, а Кейн добив мʼяч у ворота після відскокк.

30-річний гравець не тільки став найрезультативнішим англійцем за один сезон Бундесліги, а й став першим гравцем в історії ліги, який забив 18 голів після перших 12 ігрових днів.

Рекордний бомбардир збірної Англії забив 22 голи у 17 матчах у всіх змаганнях за команду Томаса Тухеля.